Tellimine ja kohaletoimetamine

Tellimine

Meie kodulehelt on võimalik kaupu tellida, mille saadame kas postiga või toome Pärnu piires ja Pärnu lähiümbruses oma transpordiga kohale. Kaupa võib ka ette tellida ja sellele ise kokkulepitud ajal järgi tulla Pärnu Tallinna mnt 117, Kuuse aiand.

Miinimumtellimus 7.00EUR ( Ei kehti, kui tullakse ise järgi kaubale)

Tellimiseks mine soovitud kauba lehele ja vajata nupule LISA OSTUKORVI.
Ostukorvi lehel saab soovi korral muuta ostukorvi sisu. Nupule EDASI tuleb täita kõik tärniga väljad, lisainfosse kirjutada soovitud tarneviis. Pärast tellimuse kinnitamist, lingiga SAADA, enam ostukorvi sisu muuta ei saa ning arve saadetakse ostja e-mailile tasumiseks hiljemalt kolme tööpäeva jooksul. Peale arve laekumist saadetakse tellimus välja kolme tööpäeva jooksul. Kui ostja katkestab tellimuse pärast tellimuse sisestamist, tuleb kaubad ostukorvi uuesti valida. Pärast kauba lisamist "Ostukorvi" on võimalik jätkata teiste kaupade sirvimist või sisestada tellimus. Vajutades lingile SAADA, seob Teid maksekohustusega. Kui arvet ei ole tasutud 14 päeva jooksul tühistame tellimuse.

Kuusk AE OÜ kodulehel www.kuuseaiand.ee kinnitatud tellimus saabub meie meilile, misjärel kaup komplekteeritakse, koostatakse arve, mis saadetakse tasumiseks Teie meilile. Peale ülekande laekumist saadetakse tellitud tooted Teie poolt märgitud valitud pakiautomaati.
Kui Klient pakile järgi ei lähe ja me saadame paki teistkordselt välja lisandub uuesti saatmise pakitasu.

Kaup tuuakse tellimuses sisestatud tarneaadressile kokkulepitud ajal. Kaup antakse üle vaid ostjale. Kolmandale isikule antakse kaup üle volituse olemasolul, sh juhul kui ostja on määranud tellimuses (lisainfo) kauba saajana kolmanda isiku. Müüja võib volitada kauba kättetoimetamiseks kolmandaid isikuid, sh kasutada kullerteenust.

Kohaletoimetamine

Itella SmartPosti pakiautomaat Paki saatmistasu alates 3.00EUR
Lähima pakiautomaadi saab leida
http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad

Omniva pakiautomaat -Teenuse hind alates.3.50EUR

Lähima pakiautomaadi saab leida: https://www.omniva.ee/abi/kaart/asukohad

Omniva postkontor- Teenuse hind sõltub paki kaalust ja saaja asukohast.

OÜ Kuusk AE oma transport Pärnu piires teenuse hind 7.00EUR
Pärnu lähiümbrus kuni 15km(kesklinnast) teenuse hind 15,00EUR