Koduaiamuru 5kg

Koduaiamuru 5kg

Hind: 22,20 €

Tootekood: 001905

Lisa ostukorvi

kg= 4.40

Kg=~50m2
 

Koduaiamuru koosneb peenelehelistest liikidest, millest saab tiheda ja madalakasvulise muruvaiba. Segu kasvab nii päikese käes kui varjus. On vastupidav ja taastub kahjustustest hästi. Sobib hästi koduaedadesse, mänguväljakutele, haljasaladele. Parim külviaeg varakevadel, hilissuvel või varasügisel.

Koostis:
Karjamaa raihein `Esquire`20%
Punane aruhein `Coral`35%
Punane aruhein `maxima`35%
Aasnumikas `Geisha`10%

Külvamine
Jaota seemned kahte võrdsesse ossa. Kasutades ristkülvi, külva seemned ühtlaselt mullapinnale. Enne külvi rehitse murukamar tugevasti läbi. Külvi järel tihenda pind kergelt. Kasta idanemise ajal (umbes 3 nädala jooksul), et tärkav muru ei kuivaks.

Hooldamine

Niida esimest korda, kui muru on 8-10 cm kõrgune. Seejärel niida kord nädalas (keskmine kõrgus 3,5 cm). Kasvavat muru väeta kevadel 4 kg / 100 m² muru kevadväetisega. Murus kasvavast samblast aitab vabaneda muruväetis samblaeemaldajaga. Tekkinud tühikud murus täida mullaga ning külva peale uus muruseeme. Suvel väeta 1 kord pikaajalise toimega muru püsiväetisega Sügisel, augustis–septembris kasuta talvekindluse tõstmiseks muru sügisväetist 4 kg/100 m².